Pytania i odpowiedzi

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Pytania i odpowiedzi

Koszta naprawy są indywidualne dla każdego z modelu. Cena zależy od modelu telefonu oraz rodzaju uszkodzenia. Większość napraw najpopularniejszych modeli zostały zamieszczone w kategoriach w zakładce “NAPRAW”. Jeżeli nie widzisz tam swojego modelu – napisz do nas, postaramy się pomóc najszybciej jak to będzie możliwe

Czas naprawy uzależniony jest od rodzaju uszkodzenia, dostępności części i aktualnej kolejki telefonów, zwykle trwa to koło 1-4 godzin, w przypadku modeli Apple to około 15-30 min. Dla telefonów naprawianych wysyłkowo należy doliczyć czas transportu w dwie strony – wysyłka kurierska w 99% trafia do nas już następnego dnia.

Przed wysyłką telefonu należy go solidnie i dokładnie zapakować. Jeśli wybierają Państwo formę wysyłki oferowaną przez nas, firma kurierska odbierze od Państwa telefon przez wskazany wcześniej adres. Jeśli wysyłają Państwo smartfona samodzielnie sama koperta bąbelkowa nie gwarantuje bezpiecznego transportu i może się wydarzyć tak, że zamiast rozbitej szybki trafi także z rozbitym wyświetlaczem. 
W obydwóch przypadkach nie należy żałować w tym wypadku kartonu, styropianu czy folii bąbelkowej. By nie było kłopotów z zorganizowaniem “wypełniaczy” dobrym rozwiązaniem są kulki z papieru, reklamówki, ręcznik papierowy, oraz wszystko to co może zamortyzować uderzenie.

Na gotowy, zaklejony karton z telefonem prosimy o przyklejenie etykiety którą wysyłamy wcześniej na maila, jeśli wybrali Państwo opcję oczekiwania na kuriera.

Niezależnie od metody dostarczenia nam telefonu (osobiście czy wysyłkowo) wszelkie płatności następują w momencie odebrania naprawionego sprzętu.
Płatność (wysyłka + koszta naprawy) dla telefonów wysyłanych do nas dokonywana jest kurierowi w momencie odebrania przesyłki z naprawionym telefonem.
W szczególnych przypadkach (zamówienie nietypowej części, umówienie na określoną godzinę i dzień) może być wymagana zaliczka, lecz jest to metoda stosowana wyjątkowo rzadko, przy drogich częściach do bardzo mało popularnych telefonów.

Na każda z wykonywanych usług dajemy 6-12 miesięczną gwarancje – na wymianę szybek, dotyków oraz części używanych lub zamiennych – z wyboru klienta w celu obniżenia kosztów naprawy udzielamy 6 m-cy gwarancji,  Na wymianę nowych kompletnych części udzielamy 12 m-cy gwarancji. Obejmuje ona pełen zakres wad które dotycząca telefonu z wyjątkiem uszkodzeń mechanicznych i osób trzecich. Wyjątkiem od nie udzielenia dalszej gwarancji na wykonaną usługę jest brak zgody właściciela telefonu na niezbędne według nas wcześniej stwierdzone uszkodzenia bądź uszkodzenia zauważone przed naprawą.
Czas na rozpatrzenie reklamacji wynosi około kilku dni roboczych, jeśli jest rozpatrzona pozytywnie całkowity czas od momentu zostawienia telefonu aż do oddania klientowi wynosi 14 dni roboczych.

Oprócz telefonu nie potrzebujemy nic więcej. Opis usterki można dołączyć albo w wiadomości końcowej podczas składania zamówienia na naprawę lub opisać i dodać do przesyłki. Prosimy o nie dodawanie: kabli, etui, pokrowców, kart sim, kart pamięci, popsocetów, naklejek i innych akcesori.

Jeśli telefon posiada:

  • paski,
  • czarne plamy,
  • fioletowe lub kolorowe przebarwienia,
  • białe przebłyski,
  • jest cały czarny wyświetlacz

… to na 99% niezbędna jest wymiana szybki wraz z wyświetlaczem.

Natomiast jeśli na telefonie jest samo pęknięcie (na ekranie widoczne są wszystkie elementy), a telefon reaguje tak jak przed uszkodzeniem wtedy możemy wymienić samą szybę.
Jedynie w modelach serii Sony Xperia, niektórych modelach Huawei oraz Xiaomi, gdy nie reaguje dotyk a wyświetlacz mamy cały możemy wymienić sam dotyk.

 WYŚWIETLACZ ORYGINALNY REFABRYKOWANY:

Jeśli na Twoim telefonie pojawiły się pionowe lub poziome linie, na wyświetlaczu widoczne są czarne plamy, obraz “śnieży” lub jest czarny – proponujemy usługę wymiany wyświetlacza. Plusem takiej naprawy jest pozostawienie oryginalnego wyświetlacza w iPhonie niż taniej podróbki.

NIE SĄ TO WYŚWIETLACZE JAKIE CZĘSTO OFERUJE KONKURENCJA!

  • “Jakości oryginałów”,
  • “Podobne do Retiny/Amoledu”,
  • “Oryginalne ale bledsze” itp.

Nasze wyświetlacze są oryginalne – refabrykowane – czyli oryginalne wyświetlacze, które miały rozbitą szybę i została ona wymieniona na nową w warunkach takich jak w fabryce. Wszystkie przed montażem zostają sprawdzone i tylko takie gwarantują jakość jak w nowych telefonach.

 

SZYBKA:

Jeśli na Twoim telefon nie ma żadnych plam, pasków i przebić. Wyświetlacz reaguje na dotyk i jedyną jego wadą jest pękniecie na froncie – proponujemy usługę wymiany samej szyby. Plusem takiej naprawy jest cena oraz zachowanie Twojego oryginalnego wyświetlacza. Wymieniamy szybkę nawet jeśli ukruszone kawałki szkiełka już wypadły!

 

.

Śledź nas

Polub nasze strony w mediach społecznościowych i nie przegap okazji na rabaty nawet do 90% na naprawę twojego smartfona!

Tu nas znajdziesz

Kontakt

Dane kontaktowe