Apple ID

Sprawdź co musisz wiedzieć

Przeczytaj Przeczytaj wpis

Na czym polega naprawa Face ID w iPhone 11 Pro Max

Naprawa Face ID iPhone 11 Pro Max jest poprzedzona diagnostyką rozszerzoną. Weryfikacja pozwala nam określić przyczynę problemu. Sama naprawa odbywa się pod mikroskopem i wymaga precyzji oraz zaawansowanych umiejętności technicznych. Naprawa Face ID iPhone 11 Pro Max to usterka, którą zajmują się doświadczeni serwisanci wyspecjalizowani w najcięższych naprawach lutowniczych.
W przypadku uszkodzenia taśmy z Flood Iluminator istnieją dwie możliwości naprawy:przelutowanie Flood Iluminator /proximity sensor na starej taśmie ( taśma jest sprawna) lub przelutowanie wszystkich elementów na nową taśmę-(taśma jest uszkodzona). W przypadku usterki modułu Romeo – Dot Projector (zestaw kamer). Naprawa polega na wymianie uszkodzonej taśmy Dot Projector na nową z zachowaniem tzw. kryształu.

Czy koszt naprawy Face ID w iPhone 11 Pro Max może wzrosnąć?

Powyższa cena dotyczy najczęstszej usterki, czyli uszkodzonej taśmy z Flood Illuminator (moduł Julia) – stara taśma działa i można na nią przelutować Flood Illuminator/ Proximity sensor. W przypadku usterki taśmy naprawa polega na przelutowaniu wszystkich elementów wraz z czujnikiem światła na nową taśmie – w tym wypadku koszt naprawy wzrasta.

Kiedy Klient jest informowany o ostatecznym koszcie naprawy Face ID?

Do wyceny naprawy Face ID potrzebna jest rozszerzona diagnostyka. Dopiero po weryfikacji problemu informujemy o koszcie naprawy. Nigdy nie przystępujemy do naprawy bez zaakceptowania kosztów. Opłata diagnostyczna jest naliczana wyłącznie w przypadku rezygnacji z naprawy lub braku możliwości jej wykonania – jej koszt wynosi 150 zł.

Powiązane produkty


POWRÓT

    Skontaktuj się