Kim jesteśmy?Serwisszybek to profesjonalny serwis pogwarancyjny smartfonów wszystkich marek zajmujący się naprawą wszelkich usterek takich jak naprawa telefonu po zalaniu, wymiana baterii w telefonie, wymiana obudowy telefonu, wymiana klapki, wymiana głośnika, wymiana zbitej szybki, wymiana wyświetlacza, wymiana niedziałającego gniazda ładowania i wiele innych usterek.

Jeśli twój telefon ma problem z ładowaniem, szybko się rozładowuje, nie działa w nim głośnik lub mikrofon i rozmówca Cię nie słyszy, upadł i rozbił się wyświetlacz to zapraszamy do naszego serwisu na szybką naprawę!

Posiadamy części oryginalne i zamienniki – to klient decyduje na jakiej części przeprowadzamy naprawę, przed naprawą informujemy klienta o dokładnym przebiegu i kosztach naprawy. Diagnozujemy usterki bezpłatnie!

Dodatkowo zapraszamy na montaż profesjonalnej folii hydrożelowej. Folie wycinane maszynowo na każdy model indywidualnie, możemy zabezpieczyć twój smartfon zarówno z przodu jak i z tyłu, a także boki i aparat. W ofercie posiadamy najnowszej technologii folię hydrożelową połyskową oraz matową, redukującą odbicia światła i odciski na telefonie. Folia samoczynnie regeneruje się z zarysowań.

    Skontaktuj się