Jakie są najczęstsze objawy usterki aparatu w iPhone?

Aparat stanowi kluczowy element iPhone’a, będąc jednym z jego najważniejszych aspektów. Codziennie robimy dziesiątki zdjęć, co podkreśla znaczenie niezawodności kamery iSight. Awarie aparatu są szczególnie powszechne w starszych modelach iPhone’ów. Sposób naprawy zależy od charakteru występującej usterki:

  • plamki na zdjęciach;
  • problem z ostrzeniem obrazu;
  • efekt zamglonego zdjęcia;
  • nie działa focus. (nie ostrzy)
  • trzęsie się obraz
  • nie można włączyć aparatu lub wybrać jednego z obiektywów
  • dodatkowo nie działa latarka


Aby zminimalizować wydatki, zalecamy przede wszystkim oczyszczenie soczewki i matrycy. Jeśli cała kamera jest uszkodzona i nie wyświetla obrazu, lub gdy na soczewce matrycy widoczne są plamki, sugerujemy wymianę modułu. Dodatkowo oferujemy możliwość wymiany zarysowanej lub pękniętej szybki.

Jakie są najczęstsze przyczyny usterki aparatu?


Najczęstszym powodem niedziałającego aparatu w iPhone jest mechaniczne uszkodzenie. Upadek, nieszczelna obudowa przez którą dostaje się brud do aparatu czy zalanie. W naszym serwisie iPhone oferujemy natychmiastową wymianę aparatu. Każda wymiana aparatu jest objęta 6-miesięczną gwarancją!

Aparat w porządku ale uszkodzone szkiełko aparatu?


Częstym powodem nieudanych fotografii jest także uszkodzone szkło aparatu iPhone’a, które może być porysowane lub popękane. W naszym serwisie iPhone oferujemy natychmiastową wymianę szkła aparatu!

Problem z przednią kamerą?

Również częstym problemem z przednią kamerą stanowi porysowany lub pobity wyświetlacz iPhone. Nasi specjaliści na pewno zlokalizują przyczynę i doradzą jak rozwiązać Twój problem! Jeśli problem tkwi w samej kamerze, również jesteśmy w stanie go rozwiązać bez utraty funkcji Face ID!

Czas

Szybka naprawa

Jakość

Oryginalne części

Wysyłka

Przesyłka kurierska

Rabat

Rabaty

Diagnoza

Bezpłatna diagnoza

    Skontaktuj się