Wymiana szybki iPhone

Dzięki usłudze wymiana szybki w iPhone możesz zaoszczędzić pieniądze, przy zachowaniu oryginalnego wyświetlacza. Każda wymieniona szybka objęta jest 6-cio miesięczną gwarancją! Proces wymiany szybki w iPhone może zostać zrealizowany praktycznie od ręki.


Połączyliśmy bogate doświadczenie z najnowocześniejszym sprzętem do regeneracji ekranów oraz starannie dobraną grupą dostawców. Dzięki temu możemy zapewnić 6-miesięczną gwarancję i bardzo konkurencyjne ceny przy każdej wymianie rozbita szybka w iPhone.

Zbita szybka w iPhone – na czym polega usługa refabrykacji panelu?

Regeneracja ekranu to proces, który polega na zamianie uszkodzonego szkła ochronnego, przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnego wyświetlacza. W sytuacji, gdy jest pęknięty ekran iphone, nie ma konieczności wymiany całego wyświetlacza.


Z powodu charakterystyki regeneracji, jedynie wybrane serwisy Apple (w tym Serwis Szybek) dostarczają usługę refabrykacji, która opiera się na rozbiorze ekranu na poszczególne warstwy. W wyniku tego procesu poddawana jest wymianie jedynie uszkodzona szybka. Koszt takiego rozwiązania jest znacznie niższy, a sama usługa umożliwia zachowanie oryginalnego wyświetlacza w nienaruszonym stanie. Prawidłowo zregenerowany wyświetlacz iphone jest nie do odróżnienia od ekranu nigdy nie rozbitego.

Wymiana szybki w iPhone – kto może skorzystać z usługi?


Istnieje jedno wspólne kryterium decydujące o możliwości poddania refabrykacji uszkodzonej szybki w iPhone, niezależnie od konkretnego modelu. Aby to było możliwe, urządzenie musi posiadać oryginalny wyświetlacz. W przypadku urządzeń, które są wyposażone w zamiennik matrycy, niemożliwa jest wymiana zbitej szybki iPhone – należy wtedy wymienić cały ekran.


Podczas przyjmowania do serwisu dokładnie analizujemy potencjalną regenerację stłuczonej szybki. Dlatego już na wstępnym etapie sprawdzamy, czy wyświetlacz spełnia warunki do poddania refabrykacji. Jeśli rozważasz wymiana stłuczonej szybki w iPhone, upewnij się, czy:

1. Wyświetlacz jest sprawny (matryca wyświetla prawidłowo cały obraz).
2. Warstwa dotykowa działa bez zarzutu (wyświetlacz nie generuje samoczynnie gestów i działa prawidłowo na całej powierzchni).
3. Pęknięty panel jest oryginalny (wyświetlacz nie został wymieniony wcześniej na zamiennik).

Czy warto wymienić zbitą szybkę w iPhone?

Precyzyjnie przeprowadzona regeneracja eliminuje ryzyko wystąpienia niedoskonałości i bąbelków powietrza na wyświetlaczu. Zregenerowany ekran jest starannie testowany przed montażem, przy użyciu testerów, celem oceny odwzorowania kolorów oraz sprawności warstwy dotykowej.


Po zakończeniu procesu testów, zregenerowany wyświetlacz jest przygotowany do ponownego złożenia. Elementy, które zostały demontowane przed wymianą stłuczonej szybki, takie jak taśma proximity, czytnik Touch ID oraz tylna osłona wyświetlacza, są ponownie montowane. Po zakończeniu całego procesu wymiany szybki w iPhone, przeprowadzane są ostateczne testy w celu wykluczenia ewentualnych innych usterek.

Wymiana stłuczonej szybki w iPhone to znacznie bardziej ekonomiczna metoda naprawy w porównaniu z wymianą całego wyświetlacza. W specjalistycznych serwisach, takich jak Serwis Szybek, umożliwia to także skrócenie czasu naprawy praktycznie do minimum. Dodatkowym atutem jest zachowanie oryginalnego wyświetlacza, co jest istotne dla jakości użytkowania urządzenia, obejmując aspekty takie jak odwzorowanie kolorów i responsywność.

Nie wiesz czy w twoim telefonie znajduje się oryginalny wyświetlacz?

Nic straconego… w naszym serwisie od ręki zweryfikujemy czy w Twoim iPhone znajduje się oryginalny wyświetlacz czy też zamiennik i szybko przedstawimy możliwe rozwiązania oraz koszty.

Czy po wymianie szybki będzie się wyświetlać komunikat o nieoryginalnym wyświetlaczu?

Nie. Po wymianie szybki cała elektronika pozostaje ta sama i Twój iPhone nie sygnalizuje żadnej nieautoryzowanej naprawy.

Nasze usługi wymiany szybki iPhone:

 • Wymiana szybki iPhone
 • Profesjonalna naprawa ekranu iPhone
 • Szybka wymiana szybki w iPhone
 • Najnowsze części zamienników do iPhone
 • Ekspresowa naprawa ekranu iPhone
 • Konkurencyjne ceny wymiany szybki iPhone
 • Gwarancja jakości naprawy ekranu iPhone
 • Bezpieczna wymiana szybki w iPhone
 • Ekspert w naprawie ekranów iPhone

Czas

Szybka naprawa

Jakość

Oryginalne części

Wysyłka

Przesyłka kurierska

Rabat

Rabaty

Diagnoza

Bezpłatna diagnoza

  Skontaktuj się